top of page
nathan-dumlao-bhPJ7-AdgFE-unsplash.jpg

WSPÓŁPRACA z GEEKSFORPLANET.COM

Geeksforplanet.com to kilkoro ludzi, którzy lubią tworzyć - pisać, rysować, rzeźbić i projektować - od projektowania rozwiązań technologicznych, po projektowanie muzyki, interfejsów, budynków i przestrzeni miejskiej. Uznajemy, że to co umiemy robić najlepiej, możemy, a nawet powinniśmy wykorzystać, by lepiej poznać przyrodę i jej kondycję. Nie jest przecież trudno zauważyć, że piękny, złożony, różnorodny ekosystem, w którym żyjemy, zmienia się - niszczeje, kurczy się lub ginie. Naszą misją jest sprawiać, by grono twórców - entuzjastów przyrody, powiększało się. Koniecznie dołącz, jeśli umiesz i chcesz tworzyć materiały edukacyjne, które opublikujemy na stronie!

DLA TWÓRCÓW: Informacje
kreated-media-LVGXM-Kz530-unsplash_edited.jpg

KILKA ZASAD WSPÓŁPRACY

Uczymy się nadążać za zmieniającym się światem i działać tak, by otaczać go lepszą opieką. Jednocześnie chcemy, by materiały publikowane w serwisie były:

  • rzetelne - jeśli piszesz o zjawisku, które zauważasz i jest ono ważne, powołuj się na fakty i merytoryczne źródła

  • uczciwe - jeżeli podajesz dane za kimś, kto jest mądrzejszy od Ciebie, cytuj autora zamiast kopiować jego słowa

  • zrozumiałe - pisz tak, by inni mogli Cię zrozumieć, bo nie występujemy tu w konkursie na demiurga wszech czasów - często w pocie czoła zdobywamy wiedzę, jak ten świat działa i robimy to po to, by inni dostali ją na tacy

  • sprawdzone - nawet, jeśli jesteś mistrzem pióra, sprawdzimy Twoje treści przed publikacją, ale nie będziemy ingerować w Twój styl - każdy może tu mieć własny - jesteśmy grupą ludzi, którzy przecież uważają się za kreatywnych i tak ma zostać​.

 To wszystko. Teraz przewiń niżej i napisz do nas.

DLA TWÓRCÓW: Informacje

Dołącz do nas!

DLA TWÓRCÓW: Członkowie zespołu
243275827_882747432383662_3922519310019795766_n_edited.jpg

Marta

Założycielka Geeksforplanet.com,  Product Manager

DOŁĄCZ DO TWÓRCÓW GEEKSFORPLANET.COM

Napisz do nas. Opublikujemy Twoje treści, bo nie mogą się zmarnować! :-)

Cześć i dzięki za ryby! :)

DLA TWÓRCÓW: Kontakt
bottom of page